Program 2019.

Home / Program 2019.


Predavanja i radionice

6. 9. Petak

09:00 Videoprojekcija „Meso istine”

10:00 Nikolina Plenar Jeličić – Veganska sarma*

11:00 Ana Marija Mileusnić (Zelena akcija) – Kako plastikom potpaljujemo užareni planet

12:00 Ivan Zoković – Energija u rukama građana

13:00 Agneza Lešdedaj (Plavi križ) – Zašto meso ne vidimo kao živo biće?

14:00 Ana i Veljko Armano Linta – Ciljevi održivog razvoja

15:00 Antonio Sunara – Učinkovit veganski aktivizam

16:00 doc. dr. sc. Lidija Bakota – Nisam glupa kao guska i nemam jezik kao krava rep (specizmi u hrvatskom jeziku)

17:00 Zlata Nanić – Moj put kroz prirodnu prehranu

18:00 dr. sc. Lada Čale Feldman – Bilje, raslinje, ne-umlje: Lutonjica Toporko i devet župančića u optici (eko)feminističkog novo-rođenja

19:00 Marina Ladavac i Jelena Topčić – Tradicionalne tjestenine i umaci na veganski način*

20:00 Vedran Romac – O macama, pesekima i nevidljivima – zašto ih trebamo više nego što oni trebaju nas

*radionica kuhanja

7. 9. Subota

09:00 Videoprojekcija „Karnizam – Psihologija jedenja životinja”

10:00 Iva Janeš i mag. nutr. Ivana Šimić – Zeleni život vege mama: radionica i brbljaonica*

11:00 Anamarija Prgomet (Zero Waste Croatia) – Kakve veze veganstvo ima sa životom bez otpada?

12:00 Mihaela Brijak Gutierrez – Najzdravije sirove slastice*

13:00 Vlatka Balaš (Udruga Pobjede) – Što je trulo u jajima?

14:00 Anita Petrović – Veganstvo traži mozak i srce, a ne jaja* (2 h)

16:00 Ana Štefulj – 42,195 km na biljnoj prehrani

17:00 Marko Samardžija – Kako doći u formu života pomoću biljne prehrane?

18:00 Nikolina Čunko (Vesela veganska kuhinja) – Veganski ćevapi*

19:00 Dragan Šurlan i grupa VEGAN THUGZ – 10 savjeta VEGAN THUGZ-a za bolji život

*radionica kuhanja

Izvođači i popratna događanja

6. 9. Petak

18:30 Plesni punktovi Zagreb
18:45 Plesni punktovi Zagreb
19:00 Plesni punktovi Zagreb
19:15 Kocka istine
20:00 Plesni klub Megablast
20:50 School of Street Styles – SOSS

16:00 – 20:00 DJ Mental Blue

7. 9. Subota

10:00 Zumba with Jelena Diklic
12:00 „Upoznajte veganske maratonce“
14:00 „Veganski lov na zdravo blago“
17:15 Kocka istine
17:30 Las Reinas
19:50 Atomic Dance Factory

17:00 – 21:00 DJ Mental Blue

Pročitajte i preuzmite brošuru ZeGeVege festivala 2019.

Brošura je trenutno u izradi.